www.kongresMBA.pl

 

 

 

 

      Rekrutacja na studia podyplomowe

 

Rok akademicki 2009/2010

 

od 1 czerwca 2009 r.

 

o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń

 

 Inauguracja roku akademickiego 2008/2009

Zaproszenie na inaugurację.Biblioteka Uniwersytetu w okresie wakacyjnym.

W okresie wakacyjnym, w dniach od 25 lipca do 8 września br. Biblioteka Uniwersytetu będzie nieczynna. W tym czasie nie będzie możliwości oddawania ani wypożyczania książek. IV Ogólnopolski Kongres MBA

IV Ogólnopolski Kongres MBA pt. "Efektywne zarządzanie w dobie globalizacji" już za nami. W tym roku, przedsięwzięcie, które odbyło się w dniach 6-8 czerwca 2008 r., zgromadziło 130 osób. Gościliśmy słuchaczy i absolwentów programów MBA z całej Polski, kadrę zarządzającą i dydaktyków programów MBA, partnerów z uczelni zagranicznych (Stockholm University Business School, St Gallen Business School) oraz przedstawicieli biznesu i samorządu więcej »


Krakowska Szkoła Biznesu UEK, po raz czwarty, bierze udział jako fundator nagród dodatkowych w konkursie "Grasz o staż". W 2008 r. jest to już XIII edycja tego konkursu.

Szkoła funduje dwóm osobom - laureatom konkursu - miejsca na studiach podyplomowych w roku akademickim 2008/2009.

Konkurs "Grasz o staż" to największy i najbardziej prestiżowy konkurs dla studentów oraz absolwentów w Polsce. Jego organizatorami od 1996 r. są firma PricewaterhouseCoopers oraz "Gazeta Wyborcza".

Więcej informacji można zanleźć na stronie www.grasz.pl

 


Nowe kierunki współpracy - Boston (USA) oraz Clermont-Ferrand (Francja)

Nowe programy, kierunki i obszary wzajemnej międzynarodowej współpracy to dla Krakowskiej Szkoły Biznesu jeden z priorytetów jej działania. Ostatnim osiągnięciem jest podpisanie porozumienia o współpracy z Clermont Graduate School of Management z Francji, z którą Szkoła współpracuje od ponad roku w ramach prowadzenia programów MBA i inicjatyw okołoedukacyjnych typu Kongres MBA. Kolejnym krokiem milowym było podpisanie umowy z Suffolk University w Bostonie.  

więcej ...


"Staropolskim obyczajem,

gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia…"

 

Obyczajem zaś Krakowskiej Szkoły Biznesu (dawnej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania) jest wspólne świętowanie i kolędowanie. Grono skupione wokół Szkoły z roku na rok się rozrasta, więc wigilijnym ucztowaniom nie ma końca.

 

W sobotę 15 grudnia 2007 spotkali się studenci i absolwenci studiów MBA więcej ....


 Góralsko-orientalna międzynarodowa integracja

czyli słów kilka o Study Trip studentów II Edycji Programu International MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu  (1-2 grudnia 2007)


To miał być jeden z wielu tak zwanych wyjazdów integracyjnych. Element życia zawodowego dla większości z nas, czasem miły, czasem po prostu uciążliwy. Owszem, ładne miejsce - hotel "Gołębiewski" w Wiśle, jakiś wykład, jakaś rozrywka, zobaczymy... więcej>>>


Nowa nazwa: Krakowska Szkoła Biznesu

 

Zgodnie z zarządzaniem Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (nr R-0121-83/2007 z dnia 10.X.2007 r.) nastąpiła zmiana nazwy ze "Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania" na "Krakowska Szkoła Biznesu (Cracow School of Business)".


Klub MBA - golf & business

 

Zapraszamy Członków naszej społeczności MBA na pierwsze w tym roku, inaugurujące spotkanie Klubu MBA - spotkanie na polu golfowym. Będzie to tradycyjnie okazja do poszerzenia wiedzy i doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości w gronie Klubowiczów. Wysłuchamy wykładu Prezesa Klubu Golfowego Pana Constanta Thunnisena na temat podejmowania decyzji w międzynarodowym zarządzaniu inwestycyjnym. Zapraszamy Państwa z rodzinami. Wstęp tylko za zaproszeniami. Prosimy o kontakt z koordynatorem Klubu.


 

Inauguracja studiów podyplomowych 2007/2008


Zapraszamy serdecznie na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2007/2008 w Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, która odbędzie się w dniu 28 września br. (piątek) o godz. 16,30 w hali widowiskowej w pawilonie dydaktyczno-sportowym.


 

Zmiana nazwy Uczelni

 

Z dniem 25 sierpnia br. roku Akademia Ekonomiczna w Krakowie zmieniła nazwę na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Zmiana nastąpiła zgodnie z Ustawą Sejmu Rzeczypospolitej z dnia 6 lipca 2007 roku.


 

Egzamin na studia MBA


W dniu 14 września br. odbędzie się dodatkowy egzamin oraz rozowy kwalifikacyjne na studia Executive oraz International MBA. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Biurem Programów MBA.


Najlepsze europejskie wzorce biznesowe czyli sesja naukowa studentów International MBA w Szwajcarii.

 

Program European Multicultural Integrated Management International MBA jest prowadzony wspólnie z uczelnią partnerską w Szwajcarii. Study Trip to sesja naukowa - szansa na zapoznanie się ze światowymi standardami i systemami biznesowymi. Wykłady, wizyty w szwajcarskich firmach, dyskusje, konsulting, case study, czyli profesjonalizm w familiarnej atmosferze, o którą zadbała St. Gallen Business School - taką ofertę zapewnia słuchaczom uczestnictwo w programie International MBA. więcej>>>

 


Klub MBA - pożegnanie roku z Toyotą w roli głównej

 

15 czerwca 2007 Klub MBA złożył wizytę w Zakładach Toyoty w Wałbrzychu. Gości przyjął Piotr Sandomierski, Corporate Affairs Toyota Manufacturing Poland Sp. z o.o., który wystąpił z prelekcją na temat firmy. Przedstawiono historię, filozofię i systemy zarządzania Toyoty. więcej>>>

 

 

więcej artykułów >>>Partnerzy:

 

 

 

 

Oddział Częstochowa

Oddział Bielsko-Biała

 Licznik odwiedzin:
1985891