Pracownicy » Godziny konsultacji pracowników katedry| Katedra zarządzania Kapitałem Ludzkim Akademii Ekonomicznej w Krakowie
Witamy na stronach Katedry Zarządzania Kapitałem Ludzkim! Dzisiaj jest 21 listopada 2017; imieniny Janusza, Alberta   
Katedra Zarządzania Personelem

     Studia podyplomowe
     Kontakt
Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim
ul. Rakowicka 27
31-510 Kraków
tel. (012) 293 5157
fax (012) 293 50 17

kzp@uek.krakow.pl
     Subskrypcja
Jeżli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, zapisz się na listę.

Imię:
E-mail:
rejestracja
Wpisz słowo lub frazę:   szukaj

Pracownicy


Godziny konsultacji pracowników katedry



Terminy konsultacji

Nr pokoju, tel., e-mail

Prof. dr hab.
Aleksy Pocztowski

Środa 12.30-14.00

 

408 B

012-293-7451

aleksy.pocztowski@uek.krakow.pl

Prof. UEK dr hab. Alicja Miś

Czwartek 14.30 - 16.00

415

012-293-7452

alicja.mis@uek.krakow.pl

Dr Tomasz Sapeta

Wtorek 15.00 - 16.00

Środa 12.00 - 13.00

408 A

012-293-5174

tomasz.sapeta@uek.krakow.pl

Dr Beata Buchelt

Środa 14.00 - 15.30

Czwartek 16.30 - 18.00

417

012-293-5175

bucheltb@uek.krakow.pl

Dr Joanna
Purgał-Popiela

Środy 21.IV, 5 i 19.V., 2.VI 14.30-15.30

Środy 14. i 28.IV, 12 i 26.V 13.00-14.30

Czwartek 13.00 - 14.30

416
012-293-5184

joanna.purgal-popiela@uek.krakow.pl

Mgr Marcin Karwiński

Wtorek 15.00 - 16.30

Czwartek 10.00 - 11.30

417

012-293-5175

marcin.karwinski@uek.krakow.pl

Mgr Urban Pauli

Środa 13.00 - 14.00

Piątek 9.30 - 11.00

416

012-293-5184

urban.pauli@uek.krakow.pl

Mgr Iwona Kubica

Poniedziałek 17.15-18.45

Środa 11.20 - 12.50

408 A

012-293-5174

iwona.kubica@uek.krakow.pl

Mgr Anna

Rychwalska

Wtorek 9.40 - 11.10

Środa 11.30 - 13.00

416

012-293-5184

anna.rychwalska@uek.krakow.pl

© Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim